Eski Kocası ve Yeni Sevgilisiyle Gecelere Akan Zeynep Bastık’ın “En Medeni Benim” Havaları Dillere Fena Düştü

Eski kocası ve yeni sevgilisiyle beraber ekip yemeği eğlencesine çıkan Zeynep Bastık’n ‘Sevgiliniz rahatsız olmuyor mu?’ sorusuna verdiği ‘küçümseyici’ cevap sosyal medya kullanıcılarının diline düştü.

Belki hatırlarsınız, Zeynep Bastık 2021’de uzun süredir beraber olduğu Tolga Akış’la evlenmişti.

Ancak çift, beraber bir yıl geçirdikten sonra boşanmaya karar verdi. Fakat onlarınki alışık olduğumuz kaoslu, arası bozuk biten ilişkilerden değildi.

Zeynep Bastık da, Tolga Akış da ”Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya ve aile kalmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz!’ açıklamasında bulunarak beraber çalışmaya devam edeceklerinin ve arkadaş kalacaklarının sinyalini vermişti.

Boşanma açıklamasını yaptıklarında da fazla medeni bulunan çift, çok nadir görülen ve dost kalabilen karı-kocalardan biri haline geldi. Hepimiz de şahitlik ettik.

E Zeynep Bastık da hayatında devam etti tabii. Şimdilerde Ali Can Ayyıldız’a kendini fena kaptırmış durumda!

Büyük aşk yaşarken eski eşiyle beraber çalışması, görüşmesi, eski kocam vurguları yapması da çok normal karşılanmasa da ona alıştık.

Fakat dün gece ‘ekip yemeğinin’ ardından verdiği röportajdaki ‘küçümseyici’ tavrı sosyal medyada büyük tepki çekti.

Yeni sevgilisi ve eski kocasıyla doyasıya eğlenen Zeynep Bastık’a “Ali Can bey bu konuda ne düşünüyor?” diye sorulduğunda verdiği “en medeni benim, normali bu siz anormalsiniz” imalı cevabı dillere fena düştü.

1. ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8. ?

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x